Jentene på tunet Turglede melkesjokoladeplate 110g
Turglede Melkesjokolade med Nøtter og Bær er en fyldig melkesjokolade raust toppet med nøtter og bær. Her møtes søt og kremet sjokolade, sprø nøtter og friske bær i en deilig kombinasjon av smaker og teksturer. En smakfull turkamerat som passer like godt i sekken som til kaffekoppen hjemme.
4 stk. på lager
Smaken av tur – i hver eneste bit!
Det er noe eget med å ta en velfortjent pause på tur, finne frem noe godt fra sekken og bare nyte øyeblikket.
Turglede Melkesjokolade med Nøtter og Bær kombinerer fyldig, kremet melkesjokolade med et raust dryss av nøtter og bær. De sprø nøttene gir en deilig tyggemotstand, mens bærene tilfører friske og fruktige smaksnyanser som balanserer sødmen fra sjokoladen.
Resultatet er en herlig blanding av søtt, friskt og nøtteaktig, med spennende variasjoner i både smak og konsistens.
Sjokoladeplaten passer ypperlig som en liten belønning på fjellturen, i skogen eller når du bare har lyst på noe ekstra godt hjemme.
Ut på tur – husk sjokolade på lur!
Nettovekt: 110 g
Melkesjokolade 40%, kakaomasse (kakaobønner, sukker, kakaofett, soyalecitin, melkepulver og vaniljeekstrakt), tørket jordbær og tranebær, valnøtt, mandel, pistasjnøtt, cashewnøtt og Blå kornblomst.
Kan inneholde spor av nøtter, egg og peanøtt.
| Energi | 2333 kJ / 560 kcal |
| Fett | 36,9 g |
| -hvorav mettede fettsyrer | 20,3 g |
| Karbohydrater | 48 g |
| -hvorav sukkerarter | 46,8 g |
| Protein | 7,5 g |
| Salt | 0,2 g |






